ייעוץ תזונתי למשפחה

כדי לגרום לילדים לאכול בריא יותר ו/או לטפל במשקל עודף אצל ילדים אנו המבוגרים צריכים לעשות שינויים- כיוון שהקלישאה נכונה: זוהי בהחלט דוגמא אישית.

לא פעם הורים לילדים מספרים לי שהילד שלהם בררן/ אוכל לא נכון/ בעל משקל עודף ומבקשים טיפים ועזרה. ילדים הם רגישים, אנו צריכים להיות זהירים באמירות שלנו בנושא הרגלי אכילה שלהם.

כדי לשפר את הבריאות של המשפחה, לגרום לילדים, למתבגרים ואף למבוגרים לאכול בריא יותר אני מגיעה אליכם לבתים לפגישת ייעוץ תזונתי למשפחה ובה אני משדרגת את הבריאות של כל הבית. הכול נעשה במשחק, פתיחות ודרכי נועם.

אנו עוברים על המזווה והמקרר, על ההוי המשפחתי להרגלי אכילה, תפריט המשפחה וכמובן צרכים והעדפות של בני הבית. נתייחס למצב רפואי של כל אחד מבני הבית ולפי המטרות שלכם אני בונה לכם כללים והנחיות לתזונה בריאה למשפחה.

במהלך התהליך אשתף בטיפים לאורח חיים בריא שקל ליישם, מתכונים בריאים והמון עצות אייך לשדרג את הבריאות של המשפחה במינימום זמן והכנה. אספר לכם איזה חומרים גלם כדאי להוסיף/ להימנע מהקיים. נעבור על מוצרי המזון שאתם משתמשים בהם, נלמד לקרוא תוויות מזון ואחשוף את הרשימה שלי לבית בריא והרגלי אכילה נכונים.

*ניתן לשלב הדרכת בישול/ סדנת בישול למשפחה אצלכם בבית

לקביעת פגישת ייעוץ תזונתי למשפחה דברו איתי ואשמח לספר לכם עוד….